Ana sayfa

Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite büyük ölçekli 3d yazıcı satış için
iyi kalite büyük ölçekli 3d yazıcı satış için
Müşteri yorumları
Creatbot ile işbirliği yapmak iyidir. İki 3B yazıcı sipariş ettik ve iyi kalitede geldiler! Severiz.

—— Kristie

Çok hızlı ve kaliteli. Baskı kalitesi ihtiyaçlarımı karşılayabilir, Teşekkürler.

—— James Smith

Bu makineden çok memnunum. Yaklaşık 2 haftadır CreatBot 3D yazıcım oldu ve beklentilerimin ötesine geçti. Fiyat, büyük yapı boyutu ve özellik seti ile, bu yazıcı çoğu ana yazıcıyı (hepsi değilse) aşıyor. Metal çerçeve sağlam (iyi bir şey) ve ağırdır (yaklaşık 90 pound).

—— Jacob

Ben sohbet şimdi
1 2 3
Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD.
CreatBot D600 / D600 pro Depolama
CreatBot F430 Test Alanı
CreatBot DX ve DX plus Depolama

CreatBot D600 / D600 pro Depolama

D600 ve D600 Pro, 4. nesil çift ekstruderler ve hotend'lerle donatılmıştır. 260 ° C hotend ile donatılmış sol ekstruder, PLA, ABS, PC, Naylon, Karbon fiber, Esnek, vb. İle baskı yapabiliyor. Sağ ekstruder 420 ° C hotend yüksek baskı alabilen martensit çelikten imal edilmiştir. performans malzemeleri İkili hotend değiştirilebilir, bu da uygulamanızda daha fazla olanak sağlar.

CreatBot F430 Test Alanı

F430 için, 2016 yılından bu yana 3d yazıcı pazarına 420 ° C yüksek sıcaklık nozulu yayınlayan ilk kişiyiz, şimdi 4. yeni teknoloji versiyonu. Çift ekstruderler ile donatılan F430, sol 260 ° C hotend PLA, ABS, PC, Naylon, Karbon fiber, Esnek, vb. İle baskı yapabilir. PEEK, ULTEM, vb. gibi performans malzemesi

CreatBot DX ve DX plus Depolama

DX ve DX plus için, 350 ° C ultra yüksek sıcaklıklı nozülü kitlesel pazarda ilk yayınlayan biziz ve özel bir patenti var. Bu tip nozül, çeşitli filamentlerle baskı yapılmasına izin verir. Ve fantezi mavi metal soğutma evyesi, ısı akışını verimli bir şekilde soğutabilir. Meme yüksekliği ayrıca mikro ayarlanabilir. Ve biz tek / çift / üçlü kafa için özelleştirilmiş kabul.

 • Üretim hattı

  CreatBot Hakkında Daha Fazla Bilgi

  Henan Suwei Elektronik Technology co, ltd çin'de masaüstü 3D yazıcı geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmış ilk toplu işletmeler.

  2011 yılında kurulan "CreatBot" markası, şu anda merkezi Çin'deki en büyük profesyonel 3D yazıcı üreticilerinden biri haline gelmiştir. Yıllık satış hacmi, 15.000 setleri yıllık üretim kapasitesi altında 3.000'in üzerinde setleri aşıyor. CreatBot, birinci sınıf masaüstü yazıcısı, OEM yazıcıları ve yazıcı tüketim malzemeleri için müşterilerine hizmet ve çözümler sunmaya hazırdır.

  Ürünlerimiz CE, FCC Organizasyonu tarafından onaylanmış ve 60'tan fazla ülkeye satılan 10'un üzerinde patenti almıştır. CreatBot ayrıca ünlü üniversiteler veya Tsinghua Üniversitesi, Pekin Üniversitesi, Hong Kong Çin Üniversitesi, Çin Sosyal Bilimler Akademisi, Foxconn, Johnson Electric gibi iyi bilinen şirketlerle işbirliği veya ortaklık kurmuştur. CreatBot, ürün hattını tamamen iyileştirmek için FDM, SLA ve DLP masaüstü 3D yazıcılarda iki ila dört ürünün yıllık araştırma ve geliştirmesinde büyük çaba harcıyor.

  CreatBot, güvenlik, kalite ve somut sonuçların yatırımları haklı çıkardığı iş pazarlarına güvenilir, verimli ve profesyonel 3D baskı çözümleri sunar. Özel yazılıma sahip güvenilir, yüksek performanslı makinelerden çok çeşitli baskı malzemelerine kadar ürünlerimiz hem yenilikçi hem de erişilebilir durumda. CreatBot, projelerinizi geliştirmek, ürün geliştirme zaman çizelgelerini en aza indirgemek ve sizi rekabette öne itmek için işinize en son 3D baskı teknolojilerini sağlayan sağlam bir ortaktır.

  Gelişme Süreci

  • 2018 Haziran'ında, CreatBot D600'ün 4. nesli, daha güzel bir görünüme, daha kullanışlı ve istikrarlı bir kullanıma ve pazarda patlayıcı bir büyüme ile piyasaya sürüldü.
  • Nisan 2018'de, 2. nesil CreatBot F430 piyasaya sürüldü ve 3D Baskıda Üstün Ürün Ödülü'nü kazandı.
  • Mar 2018'de, CreatBot F160-PEEK versiyonu piyasaya sürüldü ve 3D baskı PEEK teknolojisi dünyanın lider seviyesine ulaştı.
  • Kasım 2017'de Henan Suwei Electronic Technology Co, Ltd Henan eyaletinde bir yüksek teknoloji kuruluşu olarak seçildi.
  • Aralık 2017'de, CreatBot'un tüm ürün yelpazesi, CE, FCC, ROHS ve yurtiçi ve yurtdışındaki diğer sertifikaları geçti ve ondan fazla yeni patent eklendi.
  • Mar 2017’de, CreatBot F160 piyasaya sürüldü ve kullanıcılar ve sektörün içerdekilerin büyük övgüler aldı.
  • HAZİRAN 2016'da, CreatBot Industrial 3D printer D600 piyasaya sürüldü.
  • AĞUSTOS 2015 yılında, CreatBot Araştırma 400 400 destekleyen yeni hotends başardı.
  • NİSAN 2015'te reat CreatBot 3D yazıcının üçüncü nesil ürünü resmi olarak piyasaya sürüldü.
  • Aralık 2014'te toplam creatbot ürünlerinin satış sayısı 10000'e ulaştı.
  • Kasım 2013'te, CreatBot ürünleri Avrupa CE sertifikasını aldı ve yurtdışına satmaya başladı.
  • Eylül 2013'te Henan Suwei Elec. Tech. Limited Şirketi. bulundu. Çin'in Zhengzhou merkezinde bulunan Baohua Chen, CEO.
  • HAZİRAN 2013'te, CreatBot 3D yazıcı Çin'de ilk çevrimiçi satış pozisyonunu elde etti.
  • Ağustos 2012'de, CreatBot 3D yazıcı ürünleri resmi olarak listelenmiştir.
  • MAYIS 2012'de, CreatBot 3D yazıcının ikinci nesil ürünü doğdu ve yeni CreatBot teknolojisi ile donatıldı.
  • Aralık 2011'de, ilk nesil CreatBot 3D yazıcısı ürünü kuruldu ve birçok medya ilgisini çekti.
  • MAYIS 2011'de, ilk CreatBot 3D yazıcısı, kurucusu Baohua Chen tarafından deneme yapımına girecekti.
 • OEM / ODM

  Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin, OEM ve ODM hizmeti veriyoruz.

 • Ar-Ge

   

İletişim bilgileri
Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD.

İlgili kişi: Mr. Arno

Tel: +86 15038042036

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)