Ana sayfa

Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD.

Şirket profili

CreatBot hakkında

Henan Suwei Elektronik Technology co, ltd çin'de masaüstü 3D yazıcı geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmış ilk toplu işletmeler.

2011 yılında kurulan "CreatBot" markası, şu anda merkezi Çin'deki en büyük profesyonel 3D yazıcı üreticilerinden biri haline gelmiştir. Yıllık satış hacmi, 15.000 setleri yıllık üretim kapasitesi altında 3.000'in üzerinde setleri aşıyor. CreatBot, birinci sınıf masaüstü yazıcısı, OEM yazıcıları ve yazıcı tüketim malzemeleri için müşterilerine hizmet ve çözümler sunmaya hazırdır.

Ürünlerimiz CE, FCC Organizasyonu tarafından onaylanmış ve 60'tan fazla ülkeye satılan 10'un üzerinde patenti almıştır. CreatBot ayrıca ünlü üniversiteler veya Tsinghua Üniversitesi, Pekin Üniversitesi, Hong Kong Çin Üniversitesi, Çin Sosyal Bilimler Akademisi, Foxconn, Johnson Electric gibi iyi bilinen şirketlerle işbirliği veya ortaklık kurmuştur. CreatBot, ürün hattını tamamen iyileştirmek için FDM, SLA ve DLP masaüstü 3D yazıcılarda iki ila dört ürünün yıllık araştırma ve geliştirmesinde büyük çaba harcıyor.

CreatBot, güvenlik, kalite ve somut sonuçların yatırımları haklı çıkardığı iş pazarlarına güvenilir, verimli ve profesyonel 3D baskı çözümleri sunar. Özel yazılıma sahip güvenilir, yüksek performanslı makinelerden çok çeşitli baskı malzemelerine kadar ürünlerimiz hem yenilikçi hem de erişilebilir durumda. CreatBot, projelerinizi geliştirmek, ürün geliştirme zaman çizelgelerini en aza indirgemek ve sizi rekabette öne itmek için işinize en son 3D baskı teknolojilerini sağlayan sağlam bir ortaktır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Gelişme Süreci

 • 2018 Haziran'ında, CreatBot D600'ün 4. nesli, daha güzel bir görünüme, daha kullanışlı ve istikrarlı bir kullanıma ve pazarda patlayıcı bir büyüme ile piyasaya sürüldü.
 • Nisan 2018'de, 2. nesil CreatBot F430 piyasaya sürüldü ve 3D Baskıda Üstün Ürün Ödülü'nü kazandı.
 • Mar 2018'de, CreatBot F160-PEEK versiyonu piyasaya sürüldü ve 3D baskı PEEK teknolojisi dünyanın lider seviyesine ulaştı.
 • Kasım 2017'de Henan Suwei Electronic Technology Co, Ltd Henan eyaletinde bir yüksek teknoloji kuruluşu olarak seçildi.
 • Aralık 2017'de, CreatBot'un tüm ürün yelpazesi, CE, FCC, ROHS ve yurtiçi ve yurtdışındaki diğer sertifikaları geçti ve ondan fazla yeni patent eklendi.
 • Mar 2017’de, CreatBot F160 piyasaya sürüldü ve kullanıcılar ve sektörün içerdekilerin büyük övgüler aldı.
 • HAZİRAN 2016'da, CreatBot Industrial 3D printer D600 piyasaya sürüldü.
 • AĞUSTOS 2015 yılında, CreatBot Araştırma 400 400 destekleyen yeni hotends başardı.
 • Nisan 2015’de reat CreatBot 3D yazıcının üçüncü nesil ürünü resmen piyasaya sürüldü.
 • Aralık 2014'te toplam creatbot ürünlerinin satış sayısı 10000'e ulaştı.
 • Kasım 2013'te, CreatBot ürünleri Avrupa CE sertifikasını aldı ve yurtdışına satmaya başladı.
 • Eylül 2013'te Henan Suwei Elec. Tech. Limited Şirketi. bulundu. Çin'in Zhengzhou merkezinde bulunan Baohua Chen, CEO.
 • HAZİRAN 2013'te, CreatBot 3D yazıcı Çin'de ilk çevrimiçi satış pozisyonunu elde etti.
 • Ağustos 2012'de, CreatBot 3D yazıcı ürünleri resmi olarak listelenmiştir.
 • MAYIS 2012'de, ikinci nesil CreatBot 3D yazıcının ürünü doğdu ve yeni CreatBot teknolojisi ile donatıldı.
 • Aralık 2011'de, ilk nesil CreatBot 3D yazıcı ürünü kuruldu ve birçok medya ilgisini çekti.
 • MAYIS 2011'de, ilk CreatBot 3D yazıcı, kurucusu Baohua Chen tarafından deneme yapımına girecekti.
Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD.
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Satıcı

Markalar : CreatBot

No. Çalışanları : 400~500

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite büyük ölçekli 3d yazıcı satış için iyi kalite büyük ölçekli 3d yazıcı satış için iyi kalite büyük ölçekli 3d yazıcı satış için iyi kalite büyük ölçekli 3d yazıcı satış için